Poslední závody

02. 07. 2006 - 3.Slovenský pohár MTB +2.kat.UCI, Dohňany
- Foto
- Reportáž
V neděli 2.7.proběhlo již třetí kolo SP v crosscountry v Dohňanech.Slunečné počasí a nastávající pařák s velmi obtížnou tratí udělali se závodníky své.Tento závod byl zařazen do kategorie UCI a tak se na start postavili závodníci také z Polska,Maďarska a Česka.V kat.ml.žaček skončila Aneta Rezková na 3.místě.St.žáky zastoupil Dominik Rezek a jeho 16.místo je stále za očekáváním jelikož má jistě navíc.V kadetkách obsadila bramborové místo Míša Ištvánová.Ve stejné kat.kadetů začal skvěle David Kovařík,který jezdil v čele s pozdějším vítězem slovákem Gavendou,ale závod byl dlouhý a 13.místo Davida bylo nakonec malým sklamáním.Zato v kat.masters předvedl závod start-cíl s přehledem jeho otec Ivo Kovařík.Mastry B jsem zastoupil já a po dvaceti dnech nesezení na kole způsobené problémy se zády jsem se jel zůčastnit a dojet,což se mi podařilo na 13.místě.V ženách pak Lucka Nováková odvedla standartní výkon a 6. místo je momentálně její maximum.Její zbraně jsou však trošku jinde a cyklokros se již blíží. Pořadatelé připravili skvělou atmosféru velkého závodu s občerstvením,tombolou,vystoupením lidových skupin a předváděcími akceni.Na vítěze pak čekaly poháry a medaile a v kat.juniorů a výše pak finanční odměny v euru.Zdařilá akce a krásné prostředí mohu jen doporučit pro příští rok. Jirka