Přihlášení

Jméno:
Heslo: 

Nejbližší závody

15. 12. Toitoi cup cyklokros
CROSSMladá Boleslav W
15. 12. Vánoční kros
BOstrava Bělský les
16. 12. Lysacup
BVVisalaje W
22. 12. Lysacup
BVOstravice, hřiště W
24. 12. Štědrodenní běh
BJilešovice
26. 12. Štěpánský běh Porubou
BPoruba

Poslední závody

15. 12. Toitoi cup cyklokros
CROSSMladá Boleslav W
15. 12. Vánoční kros
BOstrava Bělský les
8. 12. Zimní RUNdál
BOstrava - Černá louka W
8. 12. Toitoi cup cyklokros
CROSSJabkenice W
8. 12. Lysacup
BVMalenovice, Bezruč W
8. 12. Skialp
SKIALBílá W
2. 12. Lysacup
BVMalenovice, Rajská bouda W
2. 12. OB zimní liga
OBOstrava Fifejdy W
1. 12. Mikulášský běh
BJilešovice
Archiv: 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2019
DatumNázevMístoKategorieDisciplínaOstatní
6. 1. LysacupOstravice, MazákBěh do vrchuW
7. 1. Zimní TTSlovensko, Breza, Krušetnicezimní triatlonW
7. 1. Zimní běh KobeřicemiKobeřiceBěh
12. 1. Dynafit skialp vertical race na LysouZlatník, BeskydySkialpyW
13. 1. Cyklokros Toi, MČRMladá BoleslavCyklokrosW
13. 1. Maraton Memoriál J DubničkyOstrava TřeboviceBěh
14. 1. LysacupMalenovice, Rajská boudaBěh do vrchuW
20. 1. LysacupOstravice, přejezdBěh do vrchuW
20. 1. Winter RunBrnoBěhW
20. 1. Zimní TT, MSR a MČRSlovensko, Breza , Krušetnicazimní triatlonW
20. 1. Zimní běh HlučínemHlučínBěh
20. 1. Noc tuleních pásůPec pod Sněžkou, KrkonošeSkialpyW
26. 1. Biela stopa 26.-28.1.2018Kremnica Skalka, SKBěžkyW
27. 1. OB zimní ligaZŠ Frýdek MístekOrientační běhW
27. 1. Winter RunOstrava, Komenského sadyBěhW
27. 1. LH 24, 27.-28.1.2018BeskydyBěh do vrchuW
27. 1. Slamník VertikalDolní MoravaSkialpyW
28. 1. LysacupMalenovice, Rajská boudaBěh do vrchuW
28. 1. Zimní soustředěníPetříkov, JeseníkyJiné
28. 1. Winter survival 28.1.-2.2.2018JeseníkyJinéW
28. 1. Kravaře - KoutyKravařeBěh
3. 2. LysacupOstravice, MazákBěh do vrchuW
3. 2. OB zimní ligaWodzisław Śląski LeśniczówkaOrientační běhW
10. 2. Montura skialp maratonZlatník, BeskydySkialpyW
10. 2. 1000 lanových délek 10. a 11.2.2018Paprsek, JeseníkyBěžkyW
10. 2. City cross sprintOstrava GongBěžkyW
11. 2. LysacupVisalajeBěh do vrchuW
16. 2. Jizerská 50, 16.-18.2.BedřichovBěžkyW
17. 2. Lysacup - časovkaFrenštát pod RadhoštěmBěh do vrchuW
17. 2. Winter RunOlomoucBěhW
17. 2. Zimní DUKO triatlonRýmařovzimní triatlonR
17. 2. Scarpa skialp nightŘíčkySkialpyW
17. 2. Noční stopa ValachyVelké KarloviceBěžkyR W
23. 2. Zimní TT, MSR a MČRŠtrbské Pleso, SKzimní triatlonW
24. 2. Lysacup, fináleMalenovice, Rajská boudaBěh do vrchuW
24. 2. Jelyman 24.-25.2.Jeseníky, PaprsekBěžkyW
3. 3. Jesenická 24hodinovkaJeseníkyBěžkyW
3. 3. Ludgeřovická 15LudgeřoviceBěh
3. 3. Aquatlon ČPČeské BudějovicePlavecko-běžecký
11. 3. Kobeřická 20KobeřiceBěh
11. 3. Jesenická 70JeseníkyBěžkyW
22. 3. Bokami Západných Tatier 22.-24.3.Tatry, SKSkialpyW
24. 3. Jarní rundalOstrava - ZábřehBěhW
25. 3. Dětská tour Petera SaganaLučenec, SKMTBW
30. 3. Jarní soustředění 30.3.-2.4.2018 (možno od 24.3. do 8.4.)Němčičky, J MoravaJiné
30. 3. MTB MorkoviceMorkoviceMTB
31. 3. Aquatlon ČPJablonec n. N.Plavecko-běžecký
7. 4. Bolatická 30BolaticeMTBW
8. 4. Aquatlon ČPPříbramPlavecko-běžecký
14. 4. Karvinský Aquatlon ČPKarvináPlavecko-běžeckýW
14. 4. Chřibská 50 a 30KroměřížMTBW
15. 4. Xterra MaltaMalta, Majjistral Nature ReserveXTerraW
15. 4. Slovenský pohár MTBTurčianské TepliceMTBW
21. 4. ČP MTB 21.-22.4.2018/PrahaMTB
21. 4. PorubajkOstrava PorubaMTB maratonW
21. 4. Aquatlon ČPPrahaPlavecko-běžecký
22. 4. Xterra AkamasKyprXTerraW
22. 4. Jimm sound cup 1HodoňoviceMTBW
22. 4. Dětská tour Petera SaganaNitra, SKMTBW
22. 4. 1. SPAC Olšovské okruhy + Baby SPAC..SilničníW
28. 4. TT supersprint, ČPBratislava, SKTriatlon
28. 4. Kolo pro životHustopečeMTB maraton
28. 4. Veslařský triatlonOstrava, loděnice VK PerunJinéW
1. 5. Valašský pohár mládežeValašské Meziříčí - VeseláMTB
5. 5. ČP MTB 5.-6.5.2018BrnoMTBW
5. 5. Author Šela maraton-přeložen na 1.9.PřerovMTB maratonW
5. 5. Hus muž cross duatlonPrachaticeDuatlonW
5. 5. Valachy duatlonVelké KarloviceDuatlonW
5. 5. silničníOrlováSilniční
6. 5. Jesenický šnek a šnečekVrbno pod PradědemMTB
6. 5. Jimm sound cup 2SviadnovMTBW
8. 5. Dětská tour Petera SaganaŽilina, SKMTBW
8. 5. Slavkovský lesík - MTBcrossSlavkov u OpavyMTBW
8. 5. Valašský pohár mládežeRatibořMTBW
12. 5. Krušnoman duatlonKlínyDuatlonW
12. 5. Májový bobrHlučín - BobrovníkyMTBW
12. 5. Junior MTB HulínMTBW
12. 5. SPAC etapák, 12.-13.5.KrnovEtapový závodW
13. 5. Jesenický šnek a šnečekRýmařovMTB
13. 5. Hájecký babycupHáj ve SlezskuMTBW
15. 5. OPS okružníDětmaroviceKritériumW
17. 5. Školní liga MTB, od 17:00Ostrava LandekMTBW
19. 5. LV duatlon JeštědJeštědDuatlon
19. 5. Slovenský pohát MTB mládežBratislava. SKMTBW
19. 5. Pohár Drahanské vrchovinyBenešovMTBW
19. 5. Silesia bike maratonOpava KylešoviceMTB maratonW
19. 5. TT Osiek Triathlon ( Rejon Oświęcim)PL, OsiekTriatlonW
19. 5. Kolopro Jestřebí horyJestřebí horyMTB maratonW
20. 5. 6.SPAC Bohumínská časovka + Baby SPACBohumínČasovka jednotlivcůW
20. 5. Hornoživotský běh do vrchuHorní ŽivoticeBěh do vrchu
20. 5. Jimm sound cup 3StaříčMTBW
20. 5. OPS časovkaBohumínČasovka jednotlivcůW
22. 5. OPS silničníPetřvaldSilničníW
24. 5. Školní liga MTB, od 17:00Ostrava LandekMTBW
25. 5. EPO survival 25.-26.5.2018RakousyEtapový závodW
26. 5. GoralmanSlovenskoTriatlonW
26. 5. Mamut tourPřerovW
26. 5. Český běh ženOstravaBěhW
26. 5. Hlučínský půlmaratonHlučínBěhW
26. 5. Bělský okruhBělá u ZávadyMTBW
26. 5. SP MTB 26.-27.5.Nové Město na MoravěMTBW
26. 5. EPO survivalMalá SkálaEtapový závodW
27. 5. Xterra Toscolano, MadernoItaly, GardaXTerraW
27. 5. Dětská tour Petera SaganaSpišský Hrhov, SKMTBW
27. 5. 7.SPAC O cenu Krnova – mistrák SPAC + Baby SPACKrnovSilničníW
29. 5. OPS okružníDětmaroviceKritériumW
31. 5. Školní liga MTB, od 17:00Ostrava LandekMTBW
31. 5. Závod míru U23, 31.5.-3.6.JeseníkEtapový závodW
1. 6. Jesenický tvrdák 1.-3.6.Rýmařov, Nová VesEtapový závodW
2. 6. Xterra GolegaPortugalskoXTerraW
2. 6. ČP MTB 2.-3.6.2018Nové Město na MoravěMTBW
2. 6. Dětská tour Petera SaganaMarina Liptov, SKMTBW
2. 6. Stavařská tisícovkaValašské Meziříčí MTB
2. 6. MTB Lyá hora 2.-3.6.Lysá horaMTBW
2. 6. časovkaStonavaČasovka jednotlivců
3. 6. Slovenský pohár MTB mládežSmolenice, SKMTBW
3. 6. 8.SPAC VC Frýdku – Místku – mistrák SPACF-MSilničníW
3. 6. Jesenický šnek a šnečekJeseníkMTB
3. 6. XTT terenowy triathlon TychyPL, Tychyterénní triatlonW
3. 6. Ondřejnický MTBxx, BeskydyMTBW
7. 6. Školní liga MTB, od 17:00Ostrava LandekMTBW
8. 6. Slovenský pohár MTBDrozdovo, SKMTB
9. 6. Xterra NamurBelgieXTerraW
9. 6. Head Bike MaratonHorní BenešovMTB maratonW
9. 6. Red Fox Adventure, ME, EP, 9.-12.6.RuskoEtapový závodW
9. 6. 9.SPAC Mokrolazecká 60Mokré LazceSilničníW
9. 6. Pohár Drahanské vrchovinyKořenovMTBW
9. 6. Kilpi heroes raceHradec nad MoravicíJinéW
10. 6. Slovenský pohár MTBKošice Jahodná., SKMTB
10. 6. Jimm sound cup 4LubnoMTBW
10. 6. X triatlon ŠternberkŠternberkXTerraW
12. 6. OPS silničníPetřvaldSilničníW
14. 6. Školní liga MTB, od 17:00Ostrava LandekMTBW
16. 6. ČP MTB 16.-17.6.2018ZadovMTBW
16. 6. Bike ValachyVeolké KarloviceMTB
16. 6. Dětská tour Petera SaganaKežmarok, SKMTBW
16. 6. 10.SPAC Cena Continentalu..SilničníW
16. 6. Xtreme triatlon BrušperkBrušperkterénní triatlonW
16. 6. Frýdlantský duatlonFrýdlant n/ODuatlonW
16. 6. Bike ValachyVelké KarloviceMTBW
17. 6. Xterra StockholmŠvédskoXTerraW
17. 6. 11.SPAC Tour de Javorový + Baby SPACJavorovýČasovka do vrchuW
17. 6. TT Triathlon Sosnowiec PL, SosnowiecTriatlonW
17. 6. Běh zámeckým parkemKravařeBěhW
19. 6. OPSxxSilničníW
21. 6. Školní liga MTB, od 17:00, fináleOstrava LandekMTBW
21. 6. Šumperský pohár MTBČervená VodaMTBW
22. 6. 12. VC SPAC, 23.-24.6...Etapový závodW
23. 6. MoraviamanOtrokoviceTriatlonW
23. 6. Sella Ronda Bike DayDolomitySilničníW
23. 6. Xterra Vallee de JouxŠvýcarskoXTerraW
23. 6. Letní RUNdálOstrava - ZábřehBěhW
23. 6. Pohár Drahanské vrchovinyProtivanovMTBW
23. 6. Valašský pohár MTBSemetínMTBW
23. 6. Půlmaraton OlomoucOlomoucBěhW
24. 6. Kouty Spartan SprintKoutyJiné
26. 6. OPSDolní BludoviceSilničníW
30. 6. ČP MTB 30.6.-1.7.2018BedřichovMTBW
30. 6. Bikemaraton DrásalHolešovMTB maraton
30. 6. Dětská tour Petera SaganaPovážská Bystrica, SKMTBW
30. 6. Zubr cup 4-thlonKoutyJinéW
30. 6. Osecký triatlonOsek u LipníkaTriatlonW
1. 7. Xterra XonruptFrancieXTerraW
7. 7. Pohár Drahanské vrchovinyValchovMTBW
7. 7. Pálava racePálavaTriatlonW
8. 7. Slovenský pohár MTBDrozdovo, SKMTB
11. 7. Pohár Drahanské vrchovinyBukováMTBW
14. 7. OravamanZuberec, SKTriatlonW
14. 7. Xterra Czech 14.-15.7.2018PrachaticeXTerra
14. 7. Welzlův kvadriatlonZábřeh na MoravěKvadriatlonW
14. 7. 13. MR S.A.C. Suchdol nad OdrouSuchdol nad OdrouSilničníW
14. 7. Pohár Drahanské vrchovinyŽďárnáMTBW
14. 7. Kopřivnický drtičKopřivniceorientační závod MTB
14. 7. Morkovské chlapMorkoviceTriatlonW
15. 7. 14. MR S.A.C. Suchdol nad Odrou Suchdol nad OdrouSilničníW
20. 7. OB Silesia 2018, 20.-22.7.2018Mokré Lazce, PřerovecOrientační běhW
21. 7. ČP MTB 21.-22.7.2018, MČRPec pod SněžkouMTBW
21. 7. HulmanHulínTriatlonW
21. 7. Horský triatlonHynčiceterénní triatlonW
22. 7. Krušnoman terénní TTMostterénní triatlon
22. 7. Xterra AbruzzoItalyXTerraW
22. 7. Slovenský pohár MTBPodbrezová, SKMTBW
22. 7. Triatlon BabiceBabiceTriatlon
28. 7. DUKO triatlonRýmařovTriatlonW
28. 7. Bike ČeladnáČeladnáMTBW
28. 7. HolešovmanHolešovTriatlonW
28. 7. Ford Challenge Prague, ČPPrahaTriatlonW
28. 7. X trial VysočinaŽďár na Sázavouterénní triatlonW
29. 7. Hradecký triatlonHradec Králové, Biřičkaterénní triatlonW
29. 7. Velká cena E-ON, ČP, AMTáborTriatlonW
3. 8. ValachymanVelké Karloviceterénní triatlonW
4. 8. SlovakmanPiešťany, SKTriatlonW
4. 8. Královský triatlonMajetínTriatlonW
5. 8. 5.-10.8.2018 - TriFiveManEvropaTriatlon
5. 8. Xterra Tirgu Mures, TransylvaniaRumunskoXTerraW
5. 8. 15.SPAC Stonavská časovka + Baby SPACStonavaČasovka jednotlivcůW
5. 8. XTT Bielawa CROSS Triathlon terenowyPL, Bielawaterénní triatlonW
10. 8. Epic 3SoběšoviceČasovka jednotlivcůW
11. 8. Klobucká kolaValašské kloboukyMTB
11. 8. Epic 3AlbrechticeTriatlonW
11. 8. Pustopolomská 20Pustá PolomMTBW
12. 8. Xterra KrakowPolskoXTerraW
12. 8. 16.SPAC Grand Prix Forman + mistrák Baby SPAC..SilničníW
12. 8. O cenu RapotínaRapotínMTB
12. 8. Epic 3, finAlbrechticeTriatlonW
18. 8. Krušnoman Punk Xterme TTKlínyTriatlon
18. 8. Xterra Zittau MENěmeckoXTerraW
18. 8. TT Žilina, SKTriatlon
18. 8. Ostravský ChacharOstrava Bělský lesMTB
18. 8. Jimm sound cup 5HukvaldyMTBW
19. 8. 17. SPAC Bahenec + Baby SPAC..Časovka do vrchuW
23. 8. Slovenský pohár MTBPoráč, SKMTBW
25. 8. Slovenský pohár MTBMalino Brdo, SKMTBW
25. 8. 18.SPAC Memoriál Jana Veselého + Baby SPACOstrava PorubaKritériumW
25. 8. Pohár Drahanské vrchovinyBoskoviceMTBW
25. 8. Šumperský pohár MTBLeštinaMTBW
25. 8. PilmanŽďár na Sázavou, ČPTriatlonW
26. 8. Xterra ImatraFinskoXTerraW
26. 8. Větřkovický triatlonVětřkoviceterénní triatlon
26. 8. Pustkovecký přeletOstrava-Pustkovec, fotbalové hřištěMTBW
31. 8. Beskydská sedmička 31.8.-2.9.2018Beskydy Běh do vrchuW
1. 9. JánošíkSlovenskoTriatlonW
1. 9. Xterra NorefjellNorskoXTerraW
1. 9. Author Šela maratonPřerovMTB maratonW
1. 9. Valašský pohár MTBJablůnkaMTBW
1. 9. Šumperský pohár MTB, časovka do vrchuŠumperkMTBW
2. 9. 19.SPAC O cenu města Petřvaldu + Baby SPACPetřvaldSilničníW
2. 9. TT Triathlon závod ZRUŠEN!!!PL, Dąbrowa GórniczaTriatlonW
2. 9. Dobroslavický bajkDobroslavice, zámecký park za kuželnouMTBW
8. 9. Redbull DolomitenmannLienz, RakouskoJinéW
8. 9. Jimm sound cup 6PržnoMTBW
8. 9. Pohár Drahanské vrchovinyVelenovMTBW
9. 9. Xterra Mons KlintDánskoXTerraW
9. 9. SPAC Slatina přeloženo..SilničníW
9. 9. TT Chęciny Triathlon 2018PL, ChęcinyTriatlon
9. 9. Mohelnický půlmaratonMohelniceMTBW
9. 9. Poruba City bike festOstrava-Poruba, areál VltavaMTBW
12. 9. Masiv MTB 12.-15.9.2018ČechyEtapový závodW
15. 9. KatushaJavorovýJinéW
15. 9. 20.SPAC Časovka na Kasárna + Baby SPAC..Časovka do vrchuW
15. 9. Pohár Drahanské vrchovinyKníniceMTBW
15. 9. EliminátorŠumperkMTBW
15. 9. Dny NATO 15.-16.9.2018Mošnov, letištěJinéW
15. 9. Redbull ElementsAnnecy, FRJinéW
16. 9. Xterra MadridŠpanělskoXTerraW
16. 9. Dětská tour Petera SaganaTopolčianky, SKMTBW
16. 9. DT CROSS Duathlon Terenowy 2018PL, KielceDuatlon
16. 9. cyklokros OPZábřeh na MoravěCyklokrosW
22. 9. Oderská mlýniceKlokočůvek, OdryMTB maraton
22. 9. Pohár Drahanské vrchovinyOkrouhláMTBW
22. 9. OBDěhylovOrientační běhW
22. 9. cyklokros OPVrbno pod PradědemCyklokrosW
23. 9. RunfestOstravaBěhW
23. 9. Dětská tour Petera SaganaTrnava, SKMTBW
27. 9. MTB cross 27.-28.9.Opava Stříbrné jezeroMTBW
28. 9. BA 28.-30.9.2018Zbraslavice u Starého rybníkaorientační závod MTBW
28. 9. Pohár Drahanské vrchovinyNové Město na MoravěMTBW
28. 9. Toitoi cup cyklokrosUničovCyklokrosW
28. 9. MTB cross 27.-28.9.Opava Stříbrné jezeroMTBW
29. 9. Podzimní RUNdálOstrava - ZábřehBěhW
29. 9. cyklokros Ostrava PustkovecCyklokrosW
30. 9. cyklokros OPJeseníkCyklokros
6. 10. Nova CupMikulovMTB
6. 10. Bobr CupLitovelJinéW
6. 10. Plesenská stezkaPlesnáMTBW
6. 10. Zlatý podzim, běhOstrava VratimovBěhR
7. 10. cyklokrosRýmařovCyklokrosW
12. 10. 5 Beskydských vrcholů 12.-14.10.2018BeskydyBěh do vrchuW
13. 10. Vypuštění duší, MTB časovkaOstrava-Poruba, SkalkaMTBR W
13. 10. Toitoi cup cyklokrosJíčínCyklokrosW
13. 10. Extreme challengeSušiceJinéW
14. 10. Mulda a muldičkaBrno LesnáMTB
14. 10. World championship ironmanHawaiTriatlonW
14. 10. WintermanDěčínTriatlonW
20. 10. Běhej ValachyVelké KarloviceBěhW
20. 10. Silesia cross maratonOpavaBěhW
20. 10. OPKrnovCyklokrosW
20. 10. Běh pro LucaseOstrava ZábřehBěhW
21. 10. Kobeřický půlmaratonKobeřiceBěhW
27. 10. Toitoi cup cyklokrosSlanýCyklokrosW
28. 10. Xterra Kapalua, Maui, MSHawaiiXTerraW
28. 10. Porubský čtvrtmaratonOstrava PorubaBěhW
28. 10. cyklokrosLounyCyklokrosW
3. 11. Hornická 10Frýdek MístekBěhW
3. 11. Staroveský cyklokrosStará VesCyklokros
4. 11. LysacupFrenštát pod Radhoštěm, můstkyBěh do vrchuW
4. 11. Staroveský cyklokrosStará VesCyklokros
10. 11. Výběh na PradědJeseníkyBěh do vrchuW
10. 11. Toitoi cup cyklokrosKolínCyklokrosW
10. 11. LysacupKrásná, mostBěh do vrchuW
11. 11. Starobělské lurdyOstrava Bělský lesBěhW
17. 11. OPKrnov, LokoCyklokrosW
18. 11. LysacupOstravice, MazákBěh do vrchuW
24. 11. LysacupJanovice, BystréBěh do vrchuW
24. 11. zimni liga OB FN OstravaOstrava PorubaOrientační běhW
25. 11. OPNáměšť na HanéCyklokrosW
1. 12. Mikulášský běhJilešoviceBěh
2. 12. LysacupMalenovice, Rajská boudaBěh do vrchuW
2. 12. OB zimní ligaOstrava FifejdyOrientační běhW
8. 12. Zimní RUNdálOstrava - Černá loukaBěhW
8. 12. Toitoi cup cyklokrosJabkeniceCyklokrosW
8. 12. LysacupMalenovice, BezručBěh do vrchuW
8. 12. SkialpBíláSkialpyW
15. 12. Toitoi cup cyklokrosMladá BoleslavCyklokrosW
15. 12. Vánoční krosOstrava Bělský lesBěh
16. 12. LysacupVisalajeBěh do vrchuW
22. 12. LysacupOstravice, hřištěBěh do vrchuW
24. 12. Štědrodenní běhJilešoviceBěh
26. 12. Štěpánský běh PorubouPorubaBěh
31. 12. Silvestrovský běh HrabovouOstrava HrabováBěh
31. 12. LysacupMalenovice, Rajská boudaBěh do vrchuW
31. 12. Silvestrovský běhKarvináBěh

Partneři:



















Beskydy-Visalaje,ubytování


Dotazy a připomínky prosím pište na adresu webmastera. Webmaster: Tomáš Matera